הלבנת שיניים

 

חלק טבעי מתהליך ההתבגרות הוא שזגוגית השן (אמייל) הופכת לשקופה יותר והדנטין (חומר השן שמתחת לאמייל) מצהיב ויוצר מראה לא מחמיא. כדי להחזיר לשן את המראה הבהיר, אפשר להבהיר את השיניים באמצעות כמה טיפולים קצרים בג'ל חמצני שמניחים על השיניים.

 

הג'ל מפרק את מולקולות הצבע ומבהיר אותן. התהליך אינו מלבין את השיניים אולם מבהיר אותן ומקנה להן מראה טבעי ויפה. יש לחזור על הטיפול לאחר כמה שנים.

ציפוי חרסינה לחיוך מושלם

 

הדבקה של חזיתות חרסינה בחזית השיניים נועדה לשוות לשיניים מראה בהיר ואחיד. לעתים הדבקת חרסינה נעשית כדי להאריך את השיניים במידת הצורך. הפעולה נעשית באמצעות השחזה עדינה שבה מסירים חלק מזערי מחזית השן ובמקומה מדביקים את הציפוי העשוי מחרסינה עמידה.

 

המראה המתקבל הוא "מראה פרסומות" – לבן מאוד ואחיד. לפני תחילת הטיפול לוקחים מידות ועושים הדמיה מפלסטיק בפה, כך שאפשר לראות את תוצאות הטיפול עוד לפני שהתחלנו בו.

 

מחקרים מוכיחים כי ההדבקה אינה מורידה מעמידותה של השן, משמע אפשר לנגוס וללעוס כרגיל..

סתימות לבנות

 

כיום מקובל לעשות סתימות לבנות מטעמים אסתטיים לא רק בשיניים הקדמיות, אלא גם באחוריות.

 

סתימה לבנה עשויה מחומר מרוכב שהוא פולימר של רזין וקוורץ טחון דק ואינו מעביר תחושות של חום וקור כמו סתימת אמלגם, שעשויה מתערובת של כספית, כסף, בדיל ונחושת. סתימה לבנה נצמדת לחומר השן טוב יותר ואינה דורשת הורדה נרחבת של חומר שן בריא לצורך השגת רטנציה לשחזור. סתימה לבנה ניתנת לתיקון ללא הורדה של כל הסתימה.

 

טיפולי שורש

 

טיפול שורש נעשה בשן אשר המוך שלה נפגע בצורה בלתי הפיכה מזיהום בעקבות עששת, חבלה או כל גורם אחר, והמטרה שלו היא להציל את השן מעקירה. לצורך כך, מנקים את תעלות השורש ניקוי יסודי וממלאים אותן על פי עקרונות ביו-מכניים באופן הרמטי ככל האפשר, כך שזיהום לא יעבור מחלל הפה לקצה השורש.

כתרים אסתטיים

 

כתרים ייחודיים שמטרתם שיקום השן והקניית מראה אסתטי בעת ובעונה אחת. בשונה מהטיפול בעבר, שבזמנו השתמשו בכתרי חרסינה על גבי מתכת או זהב, הנטייה כיום היא להשתמש בכתרי זירקוניה חזקים במיוחד הנעשים בחריטה ממוחשבת ומדויקת במעבדה, ללא בסיס מתכתי.

 

התוצאה: מוצר אסתטי ברמה גבוהה המדמה את השן הקודמת לחלוטין.

בניית עצם

 

לעתים כאשר רוצים לבצע השתלת שיניים, אין די עצם לקלוט את שתל הטיטניום. החוסר בעצם יכול להיות באורך או ברוחב. למשל, אם השתל עבה מדי באופן יחסי לעצם שבה הוא נשתל, הוא עלול לא להיקלט; ואם העצם קצרה מדי, השתל עלול לחדור אותה ולפגוע באיברים אחרים. במקרה כזה צריך להוסיף עצם לאורך או לגובה.

הרמת סינוס

 

הרמת סינוס היא עיבוי עצם באזור האחורי של החלק העליון של הפה. במקום זה העצם דקה בדרך כלל, ומעליה יש חלל אויר - הסינוס.

 

אם ננסה להחדיר שתל ארוך לתוך עצם קצרה, נצא אל סינוס ונפגע בו. לכן, לפני שאנו משתילים את השתלים, אנו מבצעים סוג של בניית עצם שנקראת הרמת סינוס.

All on 4-6

 

שיטת השתלת גשר שלם בלסת כאשר הגשר נתמך ב6-4 שתלים.

 

השיטה מתאימה לאנשים שעצם הלסת שלהם דלילה ורק במקומות ספורים אפשר לעבות אותה ולהשתיל בה שתלים.

השתלות דנטליות

 

בטיפולי השתלה משתמשים הן ברפואת שיניים שיקומית והן ברפואת שיניים אסתטית. השתלות דנטליות הן תהליך של התקנת שן מלאכותית, שנראית טבעית לחלוטין, על גבי שתל רפואי.

 

השתל הוא אביזר רפואי דמוי בורג, שמוכנס לתוך הלסת ובהמשך מתאחה עמה בתהליך ריפוי טבעי. לשתל יש אחיזה משופרת, הרבה יותר מזו שיש לשיניים תותבות או לגשר.

צילום פנורמי דיגיטלי במקום

 

מכשיר צילום שחג סביב ראשו של הנבדק במשך כמה שניות ומצלם את שתי הלסתות, חללי מערות האף (הסינוסים) ועוד מבנים סמוכים דוגמת תעלת עצב הלסת התחתונה. צילום זה נחשב לפחות מזיק, מכיוון  שהוא פולט פחות קרינה והוא מבוצע בדרך לפני עקירה מורכבת של שן, השתלת שיניים או צורך בזיהוי מחלות וגידולים.

כל סוגי התותבות

 

תותבות הן מתקן מלאכותי שנועד להחליף שן או שיניים טבעיות, ואף את כולן. קיימים כמה סוגים של שיניים תותבות: קבועות חלקיות, קבועות שלמות, זמניות שלמות, זמניות חלקיות, ותותבות נשלפות. לשיניים תותבות יש מטרה כפולה: ראשית, עליהן ליצור מראה אסתטי לשיניים. שנית ואף חשוב מכך, להשיב את היכולת להשתמש בשיניים, בין שלאכילה ובין שללעיסה ולדיבור.

תיקוני תותבות במקום

 

בזכות טכנאי ומעצבי השיניים שלנו, אנו מסוגלים לתקן את כל סוגי התותבות במקום: קבועות חלקיות, קבועות שלמות, זמניות שלמות, זמניות חלקיות, ותותבות נשלפות.

משרד

-

טל: 03-6992223

פקס: 03-9193744

כתובת

-

הרקון 4, רמת גן

(מתחם הבורסה)